Наливка із слив на горілці

Наливка із слив на горілці
4.7
(10)
Метод: На плиті
Підійде: Обід, Вечеря, Банкет
Час приготування: 480 хв.
Кухня

Бажаєте виготовити смачну та ароматну наливку? Спробуйте цей простий рецепт зі сливами, який не залишить вас байдужими. Ви отримаєте наливку із насиченим сливовим смаком та приємним ароматом.

Інгредієнти:

 • 1 кг слив
 • 400 мл горілки
 • 300 г цукру

Рецепт приготування:

 1. Сливи протерти сухою ганчіркою, порізати навпіл та видалити кісточки.
 2. Скласти сливи у чисті банки, пересипаючи їх шарами цукру. Банки заповнювати на 2/3 від загального об'єму.
 3. Накрити горловину марлею або легкою тканиною та залишити ємність на 1-2 дні у теплому місці, найкраще на сонячному вікні. Періодично потрібно струшувати вміст пляшки.
 4. Коли з'явиться багато сливового соку, додати до слив із цукром горілку та перемішати. Щільно закрити банки кришками та відправити наливку настоюватися в темне та прохолодне місце на 3-4 тижні.
 5. Після відведеного часу процідити сливову наливку через марлю, згорнуту вдвічі, та розлити напій по пляшках.
 6. Зберігати наливку зі слив у холодильнику протягом року.

Цей рецепт сливової наливки - чудовий спосіб задовольнити свій смак та вразити друзів та гостей. Інгредієнти легко доступні і не потребують особливих зусиль для їх підготовки, тому ви можете спробувати приготувати цей напій в будь-який час.

На замітку:

 • Ще один спосіб покращити смак цієї наливки - додати до неї свіжий імбир або корицю. Ці прянощі додають напою більш насичений та неповторний смак.
 • Також важливо пам'ятати, що наливку необхідно зберігати у прохолодному місці, щоб вона зберігла свій насичений смак та аромат. Ви можете подарувати цю наливку своїм близьким та друзям на будь-яке свято, або просто насолоджуватися нею самостійно.
 • У кінці кінців, наливка зі слив - це не лише напій, але і чудовий спосіб насолодитися смаком та ароматом літа протягом всього року. Спробуйте цей рецепт та насолоджуйтеся чудовими враженнями, які надасть вам ця наливка.