Конфітюр зі слив

Конфітюр зі слив
4.0
(15)
Метод: На плиті
Час приготування: 50 хв.
Кухня

Інгредієнти:

  • 1 кг слив
  • 600 г цукру
  • 50 мл чистої води

Рецепт приготування:

  1. Вимийте сливи, розріжте на чвертинки та вийміть кісточку. Розкладіть сливи в каструлю, пересипаючи їх шарами з цукром. Залиште на 30 хвилин при кімнатній температурі.
  2. Додайте воду до каструлі та поставте на вогонь. Після закипання варіть конфітюр на слабкому вогні, помішуючи, близько 40-45 хвилин. Протягом цього часу стерилізуйте банки на пару, в духовці або мікрохвильовій печі, а кришки прокип'ятіть протягом 10 хвилин.
  3. Розподіліть гарячий конфітюр по сухих та стерильних банках, заповнюючи їх до самого верху. Закрийте банки кришками, переверніть їх догори дном та загорніть ковдрою на 6-10 годин.
  4. Конфітюр зі сливи можна зберігати разом з іншими заготівлями на зиму до 2 років.

Цей сливовий конфітюр - чудовий спосіб скоротити час очікування належного сезону фруктів. До того ж, він також є відмінним додатком до різних страв, у тому числі смажених страв, а також може бути чудовим прикладом того, як зробити звичайне чимось особливим. Додавши до нього інші інгредієнти, можна створити різноманітні смакові поєднання та нові десерти. Наприклад, можна додати ваніль або корицю для додавання аромату, або ж свіжі ягоди та горіхи або фрукти для більш яскравого та свіжого смаку.

Конфітюр також можна використовувати як начинку для тістечок та пирогів, або ж навіть як додаток до м'ясних страв, щоб збагатити смак і створити унікальну комбінацію.

Таким чином, приготування конфітюру - це чудовий спосіб зберегти фрукти на зиму та використовувати їх у різних стравах. Він простий у приготуванні та не потребує особливих навичок, але результат виявляється настільки вражаючим, що ви точно захочете повторити цей рецепт знову та знову.