Джем із чорної смородини

Джем із чорної смородини
3.7
(14)
Метод: На плиті
Час приготування: 15 хв.
Кухня

Інгредієнти:

  • 1,5-1,7 кг чорної смородини
  • 1,5-1,7 кг цукру
  • 0,5 л чистої води

Рецепт приготування:

  1. З'єднайте воду та половину цукру в каструлі та поставте її на вогонь. Помішуючи, доведіть суміш до повного розчинення цукру та до кипіння.
  2. Смородину промийте, обсушіть та додайте до киплячого сиропу, перемішайте.
  3. Варіть джем з чорної смородини протягом 5-7 хвилин на слабкому кипінні, періодично помішуючи пластиковою або дерев'яною ложкою.
  4. В кінці варіння додайте залишок цукру в киплячий джем, перемішайте до повного розчинення та проваріть ще хвилину при слабкому кипінні.
  5. За бажання можна роздробити варення картопляним товкачем або блендером.
  6. Розлийте готовий джем в стерилізовані сухі банки, закрийте кришками та переверніть догори дном. Укрийте банки ковдрою та дайте їм повністю остигнути (не менше 8 годин).
  7. Зберігайте джем із чорної смородини в прохолодному темному місці разом із іншими заготівлями на зиму, щоб насолоджуватись його смаком і користю для здоров'я протягом всієї зими.

Чорна смородина - це відмінне джерело вітамінів С та А, а також антиоксидантів, які допомагають боротися зі стресом та підвищують імунітет. Крім того, ця ягода містить флавоноїди, які сприяють покращенню зору та запобігають виникненню серцево-судинних захворювань.

Створення домашнього джему з чорної смородини - це відмінний спосіб не тільки насолоджуватись її смаком, але й отримати користь для свого здоров'я. Приготування цього джему дуже просте і може стати чудовою родзинкою вашого зимового запасу. Насолоджуйтеся його смаком та користю для здоров'я!