Домашнє вино з груш: смачний напій для вас

Домашнє вино з груш: смачний напій для вас
4.9
(10)
Метод: На плиті
Підійде: Обід, Вечеря, Банкет
Час приготування: 600 хв.
Кухня

Інгредієнти:

 • 15 л чистої води
 • 10 кг стиглих груш
 • 5 кг цукру
 • 100 г винограду або ізюму

Інструкції:

 1. Нагрійте воду до теплої температури та додайте цукор. Розмішайте, доки цукор повністю не розчиниться.
 2. Витріть виноград сухою серветкою, видаліть кісточки та стебла. Роздавіть його выделкою та додайте до теплого сиропу. Розмішайте.
 3. Вимийте груші, видаліть насіння та стебла. Наріжте м'яку частину з шкіркою на невеликі шматочки та покладіть у чисту скляну пляшку.
 4. Залийте груші сиропом з виноградом та розмішайте. Надіти на горловину пляшки резинову рукавичку, перш ніж проколоти її на пальці голкою.
 5. Покладіть пляшку в тепле місце, захищене від сонячних променів, та залиште на кілька тижнів. Після цього рукавичка повинна стати м'якою, а на дні пляшки з'явиться осад - це означає, що процес бродіння завершився.
 6. Зніміть рукавичку та обережно перелийте вино в іншу ємність, залишивши осад у скляній пляшці. Процідіть вино через 2 шари марлі.
 7. Ретельно вимийте скляну пляшку та залийте в неї молоде вино. Надів на горловину нову резинову рукавичку (також проколоти її на пальці голкою).
 8. Залиште вино з груш на 2,5 місяці в темному прохолодному місці. Після цього перелейте вино в іншу ємність, залишивши осад, та процідіть через 2-3 шари марлі.
 9. Розлийте готове вино в стеклянні пляшки, закупорте кришками та зберігайте в темному прохолодному місці. Вино з груш готове до споживання протягом 2-3 місяців.

Це простий рецепт, але варто пам'ятати, що процес бродіння може зайняти більше часу, залежно від умов. Вино з груш можна вживати самостійно або подавати до страв. Крім того, можна експериментувати з додаванням різних спецій та інших фруктів для створення унікального смаку. Спробуйте цей рецепт і насолоджуйтесь своїм власним домашнім вином.