Вино із яблучного соку

Вино із яблучного соку
3.5
(14)
Метод: На плиті
Підійде: Вечеря, Банкет
Час приготування: 480 хв.
Кухня

Інгредієнти:

  • 1 л яблучного соку
  • 200-250 г цукру для сухого вина або 300-400 г для десертного вина

Інструкції:

  1. Отримайте яблучний сік, використовуючи соковитискач або марлю. Не мийте плоди, щоб на їхній шкірці залишились натуральні дріжджі.
  2. Перелийте сік в чисту каструлю, миску або діжку, накрийте марлею і залиште на 2-3 дні в теплому місці.
  3. Кожен день помішуйте сік, щоб дріжджі рівномірно розподілилися в ньому. Коли почнеться бродіння, додайте цукор і перемішайте.
  4. Перелийте сік в стерильний скляний бутель.
  5. Надягніть на горловину гідрозатвор або медичну гумову рукавичку, проколовши один палець. Залиште на 30-45 днів в теплому місці.
  6. Після закінчення бродіння профільтруйте вино через марлю та перелийте в бутлі. Залиште дозрівати на 3-4 місяці в прохолодному, темному місці.                                                                                                                                                                                                  

Цікаво знати, що домашнє яблучне вино можна використовувати не тільки як напій, але і як інгредієнт для приготування різних страв. Наприклад, його можна використовувати для маринування м'яса або риби, як основу для соусів, або як доповнення до десертів.

Також варто зазначити, що приготування домашнього вина може бути досить трудомістким процесом, але в підсумку ви отримаєте смачний та ароматний напій, який буде приємним доповненням до будь-якого заходу.

Пам'ятайте, що під час процесу бродіння вино випускає вуглекислий газ, тому будьте обережні під час роботи з гідрозатвором або рукавичкою та не дозволяйте дітям гратися біля бутлів.

Спробуйте приготувати своє власне домашнє яблучне вино і насолоджуйтеся його багатим смаком та ароматом разом з друзями та родиною.