Пряжене молоко в мультиварці

Пряжене молоко в мультиварці
4.5
(10)
Час приготування: 120 хв.
Кухня

Інгредієнти:

  • 3 л молока (бажано домашнього)
  • 1 ст.л. цукру - не обов'язково

Рецепт приготування страви:

  1. Молоко влити в мультварку, встановити режим Молочна каша. Після звукового сигналу додати в молоко цукор і гарненько розмішати. Готувати пряжене молоко в мультиварці близько 4 годин у режимі Тушкування.
  2. Якщо ви хочете, щоб колір пряженого молока був більш насиченим, потрібно залишити молоко в мультиварці ще на кілька годин у режимі Підігрів. Потім перелити гаряче пряжене молоко з мультиварки в окрему ємність, дати йому повністю охолонути та прибрати в холодильник для охолодження.
  3. Щоб приготувати справжнє пряжене молоко в мультиварці, важливо використовувати справжнє сільське молоко. Якщо в молоко додавали сухе молоко, під час варіння в ньому утворюються пластівці. Пряжене молоко, приготоване в мультиварці, можна просто пити як напій, а також використовувати в приготуванні різних десертів і випічки. Смачного! 

Варто зазначити, що пряжене молоко має багато корисних властивостей. Воно містить вітаміни, мінерали та інші поживні речовини, які сприяють зміцненню кісток і зубів, поліпшенню шкіри та здоров'ю шлунково-кишкового тракту. Крім того, пряжене молоко часто рекомендують для заспокоєння та відпочинку, оскільки воно містить триптофан, амінокислоту, яка сприяє виробленню спокійного гормону сну - серотоніну.