Рецепт: Сорбет з полуницею

Рецепт: Сорбет з полуницею
4.5
(5)
Метод: На плиті
Підійде: Ланч
Час приготування: 60 хв.
Кухня

Інгредієнти:

  • 1 кг полуниці
  • 400 гр цукру
  • 1 ст.л. лимонного соку

Рецепт приготування страви:

  1. Полуницю очистити від листя, скласти в сито і промити, дати повністю стекти воді. Пропустити чисті ягоди через м'ясорубку і перелити отриману масу в миску.
  2. Додати в полуничне пюре цукор, лимонний сік і розмішати. Перелити отриману масу в пластиковий контейнер, закрити кришкою і відправити в морозилку.
  3. Зберігати полуничний сорбет у морозилці не більше року. Перед подачею потрібно залишити сорбет на 5 хвилин у кімнатній температурі, а потім розкласти кульки морозива по креманках спеціальною ложкою. Подавати десерт охолодженим, прикрасивши на свій смак.

Цікаві факти: Сорбет - це традиційний десерт із фруктів, який виник у середині 16 століття в Італії. На відміну від морозива, сорбет не містить молока або вершків, тому він менш жирний і більш корисний. Полуниця містить велику кількість вітаміну С та А, а також антиоксиданти, які корисні для здоров'я шкіри і зниження ризику захворювання на серцево-судинні захворювання. Крім того, полуниця містить добру кількість води, що допомагає зберігати тіло зволоженим в спеку. Сорбет з полуницею є відмінним варіантом десерту для тих, хто хоче смачно і корисно пережити літній сезон.