Настоянка на чорноплідній горобині

Настоянка на чорноплідній горобині
4.9
(5)
Метод: На плиті
Підійде: Обід, Вечеря, Банкет
Час приготування: 480 хв.
Кухня

Інгредієнти:

  • 1 кг чорноплідної горобини
  • 1 л горілки або спирту
  • цукор - за смаком (за бажанням)

Рецепт приготування:

  1. Відділіть ягоди горобини від гілок, переберіть і промийте їх.
  2. Покладіть ягоди у скляну пляшку і залийте горілкою так, щоб вона була вище рівня ягід на 2-3 см.
  3. Додайте цукор за смаком, перемішайте і щільно закрийте кришкою. Покладіть пляшку з горобиною і горілкою на 2 місяці в прохолодне (або при кімнатній температурі) і темне місце. При цьому кожні 4-5 днів потрібно трясти вміст пляшки.
  4. Процідіть горобинову настоянку через сито, застелене кількома шарами марлі, і розлийте по скляних пляшках. Щільно закрийте їх кришками і відправте на зберігання в прохолодне приміщення, захищене від прямого потрапляння сонячних променів.

Ця настоянка є ідеальним напоєм для вечірнього відпочинку або святкування разом з друзями та родиною. Вона також може стати чудовим подарунком для близьких людей.

Зберігайте настоянку в прохолодному і темному місці, щоб зберегти її аромат та смак. Цей напій може зберігатися протягом декількох років, але зазвичай він закінчується значно швидше, оскільки має дуже приємний і неповторний смак.

Не забувайте, що цей напій містить велику кількість алкоголю, тому варто пити його з обережністю та не перевищувати допустиму дозу. Також, не рекомендується пити настоянку дітям або людям, які мають проблеми зі здоров'ям або алергію на ягоди.